18 urodziny

18 urodziny to niezapomniane wydarzenie w życiu każdego z nas, złóż w tym dniu najlepsze życzenia na osiemnastkę

Życzenia na osiemnastkę

Osiemnaste urodziny obchodzi się tylko raz w życiu, dlatego trzeba świętować je hucznie. Taka okazja wymaga również oryginalnych i niebanalnych życzeń.

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy gotowe do wysłania życzenia na osiemnastkę, które nie tylko rozbawią solenizanta, ale zostaną w jego pamięci na długi czas. Prezentujemy życzenia, które wywołają u każdego uśmiech na twarzy.

***
Stało się! Jesteś pełnoletni! Beztroski czas poszedł w niepamięć a z nim kieszonkowe od rodziców. Witaj w świecie podatników i składek emerytalnych! Na pocieszenie dostajesz kilka przywilejów, monopol na prawo jazdy, wybory, piwo w pubie, niegrzeczne filmy i nocne prywatki u znajomych. Witam w lepszym – gorszym świecie!

Zobacz więcej

Życzenia na 18 urodziny

Osiemnaste urodziny to przełomowy czas w życiu każdego młodego człowieka i świetna okazja do hucznego świętowania. Oprócz wystrzałowej , niezapomnianej imprezy równie ważnym elementem są oryginalne życzenia.

Życzenia na 18 urodziny powinny być wyjątkowe, sprawdź przygotowane przez nas niebanalne życzenia urodzinowe, które na długo pozostaną w pamięci solenizanta.

***
Dziś masz 18 lat!
Śmiało teraz ruszaj w świat,
śmiało żyj i trzymaj szczęście swe za ręce…
Przepisy prawa uznały Cię za dorosłego,
Rodzice jednak nie robią sobie nic z tego.
Twój wiek nie ma znaczenia,
Wciąż będą dochodzenia.
Gdzie byłeś, co robiłeś?
Chyba za dużo dzisiaj wypiłeś?
Ale teraz, gdy jesteś dojrzały,
Zrozumiesz, że dobre zamiary nimi kierowały!

Zobacz więcej