Dzień Dziecka

Dzień Dziecka obchodzimy 1 czerwca, z tej okazji składamy dzieciom najlepsze życzenia, w tej kategorii znajdziesz życzenia na dzień dziecka oraz życzenia dla dzieci.

Ciekawe wiersze dla dzieci

Jeśli zastanawiasz się w jakiej formie złożysz życzenia maluchowi 1-szego czerwca mamy dla Ciebie ciekawe wiersze dla dzieci. Staną się idealną oprawą wręczenie prezentu lub wysłane bezpośrednio pamiątką i radością.

W gąszczu internetu ciężko odnaleźć naprawdę ciekawe wiersze dla dzieci. My zrobiliśmy to za Ciebie. Znajdziesz tutaj odpowiednie i ciekawe teksty dla najmłodszych. Możesz je bez problemu skopiować i wykorzystać. Wyślij je pierwszego czerwca i bądź pewny, że zostaną zapamiętane na długo.

***
Życzę Ci wiary.
Wraz ze zdobywaną wiedzą przybywa nowa porcja pytań.
Potrzeba głębokiej wiary, by nie zwątpić pod naporem niepewności.
Potrzeba silnych korzeni, czerpiących ze źródeł wiary, by wiatr nie strącił rodzących się
dopiero owoców.
Osiągniesz konkretną wiedzę, gdy jej część powierzysz zaufaniu.

Zobacz więcej

Śmieszne wiersze dla dzieci teksty

Każdy z nas wie, że 1 czerwca w każdym mieście, na całym świecie dzieci będą najważniejsze. To radosne, pełne uśmiechu i zabaw święto. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy śmieszne wiersze dla dzieci teksty.

Wykorzystaj je i wyślij dziecku. Śmieszne wiersze dla dzieci teksty są idealne nie tylko dla Twojej pociechy, ale także bratanka, kuzyna czy chrześnicy. Pierwszego czerwca wyślij je maluchowi i wyczaruj za pomocą wierszyka uśmiech na jego buzi. Poniższe teksty starannie dobieraliśmy, co sprawia że życzenia będą oryginalne i pełne humoru.

***
Idzie misio… Idzie słonik…
Idzie lalka… No i konik…
Wszyscy razem z balonami…
Z najlepszymi życzonkami…
Bo to dzień radosny wielce…
Masz już jeden roczek więcej…

Zobacz więcej

Dzień dziecka wierszyki śmieszne

Wiosna i lato to jedne z piękniejszych pór roku. Wtedy to też przypada Dzień Dziecka. Święto to zostało ustanowione, by móc w wirze codziennych spraw przyjrzeć się bliżej swojemu dziecku, spędzić z nim czas. Służy także debatom o sytuacji dzieci. Z tej okazji mamy dla was dzień dziecka wierszyki śmieszne.

Dzień dziecka wierszyki śmieszne, które przedstawiamy, są pełne dobrego humoru i wywołają niejeden uśmiech. Nudne życzenia odejdą w niepamięć. 1 czerwca wyślijmy je maluchom i podarujmy im radość.

***
Fabrykę zabawek bym dał/a Ci,
byś był szczęśliwy przez co najmniej 7 dni.
Dużo ciepła i miłości składam Ci.
I taki właśnie prezent wręczam Ci.

Zobacz więcej

Śmieszne wiersze dla dzieci

Wszyscy lubimy datę 1 czerwca. Wtedy to na całym świecie obchodzony jest Dzień Dziecka. Prawdopodobnie macie już przygotowany prezent i plan na ten wyjątkowy dzień. A co powiecie na śmieszne wiersze dla dzieci zamiast nudnych życzeń?

Przygotowaliśmy dla was teksty, które wystarczy skopiować i wysłać. Możecie je wykorzystać w dowolny sposób, na przykład jako życzenia. Śmieszne wiersze dla dzieci to świetny pomysł, by na twarzy dziecka zagościł uśmiech. Każdy z nas wie jak dzieci lubią różne rymowanki, więc nasze propozycje będą bardzo dobrym pomysłem.

***
W pierwszym wagonie olbrzymie słonie.
Dalej żyrafy… lisy… niedźwiedzie…
Na samym końcu pyszny tort jedzie…
Zające z miną uśmiechniętą wołają:
„Dziś jest Twoje święto…”
Jadą do Ciebie życzenia… jadą…

Zobacz więcej

Dzień dziecka życzenia śmieszne

Na pewno pamiętasz jak wspaniale było być dzieckiem. Na Dzień Dziecka czekał każdy z nas. Kojarzy nam się do dzisiaj z prezentami, wycieczkami, wspólnym czasem. Mamy dla was dzień dziecka życzenia śmieszne, które sprawią, że na buzi malucha zagości uśmiech.

Dzień dziecka życzenia śmieszne mogą posłużyć jako życzenia, dodatek do kartki prezentowej lub możesz je wysłać bezpośrednio. Oryginalne, niebanalne wiersze, pełne humoru będą dodatkową atrakcją w tym wyjątkowym dniu. Nam, dorosłym, pozwolą na chwilę wrócić do tego beztroskiego czasu.

***
Lubię Twoją słodką buzię
mój kochany łobuzie
I serduszko Twoje gorące
Dlatego chcę Ci dziś dać całusów tysiące.

Zobacz więcej

Śmieszny wierszyk dla dzieci

Z okazji Dnia Dziecka, które tradycyjnie jest 1 czerwca, przygotowaliśmy dla was gotowe do wysłania teksty. Śmieszny wierszyk dla dzieci z pewnością spodoba się dzieciom i uprzyjemnią im ten dzień.

Przedstawiamy wam śmieszny wierszyk dla dzieci, który sprawi, że niejeden maluch czytając je uśmiechnie się. Krótkie, zabawne wierszyki to idealny pomysł dla rodzica, by na przykład moment wręczania prezentu był jeszcze bardziej atrakcyjny. Skopiujcie je i nie zapomnijcie wysłać 1szego czerwca.

***
W dniu twojego święta chcę ci podarować
kawałeczek ziemi, byś mógł wyhodować,
słodyczowe drzewko, pełne cukiereczków,
tych małych i dużych i z dziurką w środeczku,
by rosły też na nim lody w różnym smaku
i świeże truskawki w czekoladowym fraku,
ale nie mogę dać ci tego,
lecz mogę ci życzyć wszystkiego dobrego!

Zobacz więcej

Wiersze dla dziecka

Każdy z nas był dzieckiem i tak samo wyczekiwał Dnia Dziecka. Jak co roku przypada ono na 1szego czerwca. Ciepła pogoda to idealny moment na zacieśnianie więzów rodzinnych i aktywnego spędzenia czasu. Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla was wiersze dla dziecka.

Wiersze dla dziecka to zbiór znanych i mniej znanych tekstów, które spodobają się każdemu maluchowi. Pozwolą one przenieść się w krainę dzieciństwa i wspaniałej rozrywki. Można je wykorzystać, by wysłać brzdącowi, a także dopisać do kartki wręczanej przy dawaniu prezentu. Życzenia nie będą nudne, ale magiczne.

***
Życzę Ci
zadań, które Cię mobilizują
i w które angażujesz się z ochotą.
Byłoby wspaniale, gdybyś nie musiał
realizować swego dzieła w samotności.
Każdy kolejny dzień nieustannie rzuca
nam nowe wyzwania – podejmuj
je odważnie przez całe swoje życie.

Zobacz więcej

Wierszyk z okazji dnia dziecka

Przedstawiamy wam wierszyk z okazji dnia dziecka. 1 czerwca każde dziecko ma swoje święto, warto więc by było jak najbardziej radosne. Prócz przygotowań wycieczek lub różnych atrakcji, zakupów prezentów, pamiętajcie o życzeniach. Są one nie tylko tradycją, ale także miłym akcentem w szczególnych momentach.

Przeglądając wierszyk z okazji dnia dziecka z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego malucha. Mogą one posłużyć jako dodatek do kartki lub możliwość wysłania ich drogą internetową. Po prostu je skopiuj i 1szego czerwca drobnym gestem wywołaj uśmiech na twarzy dziecka.

***
Ze wszystkich kwiatów świata
chciałbym zerwać… słońce
i dać je potem Tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw (imię)
narysowałem drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Cię wycałuję,
jak mogę najgoręcej,
bo tak Cię kocham bardzo,
że już nie można więcej.

Zobacz więcej

Życzenia dla dziecka od rodziców

1 czerwca to dzień, na który czekają zarówno młodsze, jak i starsze dziecko. Obchodzony Dzień Dziecka ma na celu zwrócenie uwagi na różne kwestie dotyczące najmłodszych, ale także sprzyja zabawie. Przedstawiamy wam piękne życzenia dla dziecka od rodziców.

Życzenia dla dziecka od rodziców to ważny element w tym dniu. Jeśli brakuje wam weny i chcecie sprawić, by słowa sprawiły przyjemność dziecku, skorzystajcie z naszych propozycji. Wystarczy je skopiować i wysłać, by wywołać uśmiech na twarzy malucha.

***
Płyną zimy, jesienie i wiosny i mijają słoneczne lata i Ty rośniesz… będziesz wysoki i odważny i silny będziesz…

Zobacz więcej

Dzień Dziecka wiersz

Każde dziecko czeka 1szy czerwca. Niezależnie od kraju obchodzony jest wtedy Dzień Dziecka. Ten wyjątkowy czas warto spędzić w gronie rodziny lub przyjaciół. Cieplejsza pogoda sprzyja także wycieczkom. Jako miły dodatek proponujemy wam na Dzień Dziecka wiersz.

Może on zostać użyty jako życzenia. Na Dzień Dziecka wiersz stanie się przyjemnym akcentem. Znajdziesz tutaj różne wiersze, które są adresowane dla dzieci. Bogata kolekcja sprawi, że będzie to niezapomniana pamiątka. Nie zapomnij ich wysłać lub podarować maluchowi w Dzień Dziecka.

***
Mój syneczku, mój jedyny
ja cię kocham, jak w zagonku.
Jesteś dla mnie najważniejszy mój
kochany dniu dzisiejszy!
– To dzień dziecka!
Więc ci składam te życzenia sakramentalne 😛

Zobacz więcej
1 2 3 4