Dzień Ojca

Dzień ojca obchodzimy 23 czerwca, z tej okazji składamy naszym kochanym Tatom najlepsze życzenia. W tej kategorii znajdziecie najlepsze życzenia przygotowane specjalne dla Tatusiów.

Życzenia Dzień Ojca

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Każde dziecko, niezależnie od wieku, składa życzenia swoim ojcom. To idealna chwila, by podziękować tacie za jego obecność w naszym życiu i życzyć, by trwała ona jak najdłużej.

Życzenia Dzień Ojca
Jeśli nie wiesz w jaki sposób wyrazić słowami swoje podziękowania, skorzystaj z naszych propozycji. Znajdziesz tutaj życzenia, które przypadną do gustu każdemu ojcu. Gotowe teksty możesz skopiować i wykorzystać jako wspaniałą formę życzeń. Pamiętaj, by 26 czerwca wysłać je swojemu tacie.

***
Tato Kochany dziś jest święto Twe
i wiedz, że najbardziej kocham Cię
Dam Ci prezentów całą moc,
żebyś otwierał je całą noc
Potem zobaczę uśmiech na Twej twarzy
i coś cudownego się wydarzy.
Ale co to będzie to zobaczysz sam
i to nie będzie jakiś chłam,
więc skup się popatrz dalej w ten sms
Co tam napisane? – KOCHAM CIĘ!

Zobacz więcej

Życzenia na Dzień Ojca śmieszne

23 czerwca tradycyjnie obchodzony jest Dzień Okazja. Ten wyjątkowy czas służy podziękowaniom za wspólny czas, dobre wspomnienia. Życzenia na Dzień Ojca śmieszne to idealna opcja dla osób, które cenią dobry humor. Z pewnością sprawią radość tacie.

Przejrzyj nasze propozycje. Życzenia na Dzień Ojca śmieszne są pełne dobrego humoru. Rozbawią Twojego tatę i będą dla niego dowodem pamięci, i wdzięczności. Wystarczy skopiować wybrany tekst i 26 czerwca wysłać w takiej formie życzenia. Gwarantujemy, że będą one długo zapamiętane.

***
Niech ci piwa nie brakuje,
A obiad mamy zawsze smakuje,
I w garażu super bryka,
Niech cię tylko szczęście spotyka,
Abyś władcą był pilota,
Zegarka ze szczerego złota,
Żyj sobie bezstresowo,
Bo tak przecież zdrowo.
Tego życzy Ci twój syn, rym cym cym.

Zobacz więcej

Dzień Taty wierszyki

23 czerwca obchodzony jest Dzień Ojca. To idealny czas, by przekazać słowa podzięki za wychowanie, wspólnie spędzony czas. Jeżeli brak Ci jest pomysłu jak przekazać to słowami, przygotowaliśmy dla Ciebie na Dzień Taty wierszyki.

Na Dzień Taty wierszyki to ciekawy sposób złożenia życzeń. Nie będzie to banalne „sto lat”, ale prosto od serca przekazane z humorem życzenia. Przygotowaliśmy dla Ciebie wierszyki, które możesz skopiować. Pamiętaj, by 23 czerwca wysłać je swojemu tacie. Z pewnością przyniosą mu one wiele radości i uśmiechu.

***
Dziś dzień ojca Drogi Tato.
Co Ty dzisiaj powiesz na to?
Ślę Ci szczere me życzenia.
Czy w twym życiu to coś zmienia?
Mam nadzieję, że się cieszysz
i że dzisiaj się nie spieszysz.
Bo to święto jest dla ciebie,
byś urządził je dla siebie.

Zobacz więcej

Śmieszne życzenia na Dzień Ojca

23 czerwca to ważna data w kalendarzu. Obchodzony jest wtedy Dzień Ojca. Święto to ma na celu podziękowanie za wszystkie dobre chwile ze swoim tatą, a także okazanie wdzięczności za trud wychowania. Nasze śmieszne życzenia na Dzień Ojca to idealny sposób, by wyrazić słowami jak ważny jest dla nas tata.

Śmieszne życzenia na Dzień Ojca z pewnością rozbawią i ucieszą tatę. Pamiętaj, żeby 23 czerwca wysłać życzenia. Jeśli nie masz pomysłu, a nie chcesz pisać banalnych formułek, wybierz któryś z naszych tekstów.

***
Cóż my dzisiaj Tobie,
Cóż my dzisiaj damy?
Nasz Dobry,
Nasz Drogi
Tatusiu kochany?
Ni cennych prezentów,
Ni złota nie mamy,
Dla Ciebie Tatusiu,
Nasz bardzo Kochany

Zobacz więcej

Wiersz dla taty

Datę 23 czerwca warto zapisać w kalendarzu. W Polsce obchodzimy wtedy Dzień Ojca. Niezależnie od wieku warto pamiętać, by złożyć życzenia i podziękować swojemu tacie. Jeśli brakuje Ci pomysłu przygotowaliśmy dla Ciebie wiersz dla taty.

Proponowany przez nas wiersz dla taty po prostu skopiuj i 23 czerwca wyślij swojemu tacie. Gwarantujemy, że taka forma życzeń sprawi mi dużo radości i uśmiechu. Wierszyki są pełne humoru, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, by w oryginalny sposób złożyć życzenia.

***
Ptaszki ślicznie dziś śpiewają,
drzewa szumiąc Tobie grają,
lecz dla kogoś, nie dla siebie,
to tatusiu jest dla Ciebie.
Niech się spełnią twe marzenia,
dużo szczęścia do spełnienia,
w tym wspaniałym dniu jak ten,
i na każdy zwykły dzień!

Zobacz więcej

Wiersz na dzień ojca

23 czerwca obchodzony jest Dzień Ojca w Polsce. Niezależnie od wieku każde dziecko dziękuję tacie za jego obecność, to co ich nauczył i dobre wspomnienia. Pamiętaj, by złożyć tacie życzenia w tym ważnym dla niego dniu. Wiersz na Dzień Ojca to idealna alternatywa dla oklepanych formułek. W takiej formie zostaną zapamiętane na dłużej i sprawią radość.

Przygotowane przez nas teksty wystarczy skopiować i 23 czerwca wysłać swojemu tacie. Wiersz na Dzień Ojca stanie się chwilą wzruszenia i wspaniałą formą życzeń.

***
Tato Kochany dziś jest święto Twe
i wiedz, że najbardziej kocham Cię
Dam Ci prezentów całą moc,
żebyś otwierał je całą noc
Potem zobaczę uśmiech na Twej twarzy
i coś cudownego się wydarzy.
Ale co to będzie to zobaczysz sam
i to nie będzie jakiś chłam,
więc skup się popatrz dalej w ten sms
Co tam napisane? – KOCHAM CIĘ!

Zobacz więcej

Dzień Ojca życzenia

W Polsce obchody Dnia Ojca przypadają na 23 czerwca. To czas, w którym mamy okazję podziękować tacie za jego obecność. Święto to jest celebrowane w różny sposób, jednak stałym elementem pozostaje złożenie życzeń. Przygotowane przez nas na Dzień ojca życzenia pozwolą Ci w ciekawy sposób przekazać tacie swoje uczucia.

Pamiętaj o swoim tacie 23 czerwca. Na Dzień Ojca życzenia, które tutaj znajdziesz przyniosą adresatowi wiele radości i uśmiechu. Wykorzystaj je, by podziękować swojemu tacie za to, że jest.

***
Świeci słońce, kwitną kwiaty
Bo dziś święto taty!
Dlatego składam ci życzenia:
Zdrowia, szczęścia, pomyślności i dobrego dnia.

Zobacz więcej

Dzień Ojca Wiersze

23 czerwca czeka nas wyjątkowe święto, Dzień Ojca. To idealna okazja, by podziękować tacie za dobre wspomnienia z dzieciństwa, jego poświęcenie, miłość. Moment, by życzyć zdrowia i kolejnych, dobrych dni razem. Dzień Ojca Wiersze to propozycja na niebanalne życzenia, które przyniosą radość Twojemu tacie.

Dzień Ojca wiersze
Wystarczy je skopiować i wysłać 23 czerwca. Przygotowane przez nas wiersze staną się życzeniami zapamiętanymi na długo. Z pewnością przyniosą uśmiech na twarzy Twojemu tacie. Pamiętaj o tym ważnym dniu.

Ile kwiatów w maju
Ile szczęścia w Raju
Tyle Ci słodyczy
Wdzięczna córka życzy
***

Zobacz więcej

Życzenia dla ojca

23 czerwca jest dniem znanym każdemu. Wtedy to obchodzimy Dzień Ojca. Święto to sprzyja wspólnemu spędzeniu czasu, okazaniu wdzięczności za chwilę z tatą. Nasze życzenia dla ojca to propozycja jak w ciekawy sposób można okazać pamięć.

Przejrzyj nasze propozycje, a z pewnością Twoje życzenia dla ojca przyniosą mu wiele radości. Wystarczy je skopiować i przesłać 23 czerwca tacie. To idealne rozwiązanie jeśli brakuje Ci pomysłu, a chcesz w fajny i miły sposób przekazać swoją wdzięczność. Satysfakcja taty gwarantowana.

***
Tatusiu w dniu Twego święta,
Twoja córeczka o Tobie pamięta
i nieważne kiedy, nieważne gdzie,
nigdy nie przestanie kochać Cię.
I jeszcze w tym krótkim smsesie,
miliony uścisków ze sobą niesie.
Byś zawsze był szczęśliwy i zdrowy,
bo jesteś najlepszym na świecie Tatą odlotowym! 🙂

Zobacz więcej

Wiersze dla Taty na Dzień Ojca

Pamiętaj, 23 czerwca obchodzimy Dzień Taty. Jeśli wciąż szukasz idealnych życzeń zobacz co przygotowaliśmy. Wiersze dla Taty na Dzień Ojca to niebanalny sposób złożenia życzeń. Z pewnością takie życzenia staną się źródłem wzruszeń i radości.

Przygotowane przez nas wiersze dla Taty na Dzień Ojca to zbiór pięknych tekstów. Możesz wyrazić za pomocą nich wdzięczność, szacunek i miłość dla swojego taty. Wystarczy je skopiować i 23 czerwca przesłać je. Adresat będzie zadowolony nie tylko dlatego, że pamiętałeś o tym dniu, ale i pięknymi słowami zawartymi w wierszach.

***
Niech ci piwa nie brakuje,
A obiad mamy zawsze smakuje,
I w garażu super bryka,
Niech cię tylko szczęście spotyka,
Abyś władcą był pilota,
Zegarka ze szczerego złota,
Żyj sobie bezstresowo,
Bo tak przecież zdrowo.
Tego życzy Ci twój syn, rym cym cym.

Zobacz więcej
1 2 3