Fajne życzenia urodzinowe

Nie ma nic lepszego niż składanie i otrzymywanie życzeń. Zwłaszcza z okazji urodzin. Fajne życzenia urodzinowe ucieszą każdego. Nawet największy maruda uśmiechnie się, gdy takie otrzyma. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: bo są po prostu fajne! Poniżej prezentujemy właśnie takie fajne życzenia urodzinowe, które są w stanie wywołać uśmiech na twarzy każdego, wystarczy po prostu wybrać któreś ze spisu i obserwować zadowolenie na twarzy naszego jubilata. Z pewnością będzie nimi zachwycony!

***
W dniu Twych Urodzin życzę Ci
wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze,
radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości.
Aby każdy nadchodzący dzień, był tym najwspanialszym dniem w życiu
i aby zawsze otaczali Cię kochający ludzie.

***
W tak uroczystym dniu Urodzin Twoich, przyjmij tych życzeń garść z rąk moich. Życzę Ci zdrowia, szczęścia, radości oraz powodzenia w życiu i miłości!
***
Wszystko co piękne i wymarzone niech w Twym życiu będzie spełnione. Niech życie słodko płynie, a wszystko, co złe niech szybko minie.
***
Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia lecz w słowach mych jest taka myśl niech się spełnią Twe marzenia. Dużo sukcesów oraz radości, dużo uśmiechów i spełnienia marzeń, moc słodyczy w Dniu Urodzin, życzy Ci
***
Z okazji urodzin życzę Ci, aby ten cudowny uśmiech częściej kwitł na Twojej twarzy nie podlewany przez żadne łzy.

Podobne życzenia
Śmieszne wierszyki urodzinowe
Życzenia urodzinowe w języku francuskim
Życzenia urodziny
Zabawne życzenia

Skomentuj życzenia

Twój komentarz

Imię lub Nick