Najpiękniejsze życzenia urodzinowe

Składanie życzeń urodzinowych spędza Ci sen z powiek? Zupełnie niepotrzebnie! Najpiękniejsze życzenia urodzinowe to te, które płyną prosto z serca ofiarodawcy. Szczerość, która pobrzmiewa w wypowiadanych słowach to najlepsza ozdoba. Jednak to nie rozwiązuje problemu – co dokładnie powiedzieć? Ten problem rozwiążemy my. Najpiękniejsze życzenia urodzinowe prezentujemy poniżej. Spraw bliskiej osobie mnóstwo radości. Zachwyć ją w dzień urodzin – jeden z przecież najpiękniejszych dni w roku każdego człowieka.

***
W dniu Twoich Urodzin. Dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez pełni szczęścia jeśli chcesz.

***
Dzień Urodzin się już zbliża, więc życzenia Tobie ślę.
Aby wszystko się spełniło, o czym marzysz o czym śnisz.
By pogodnie mijały sny, z głębi serca życzę Ci.
Dużo szczęścia i radości, sto lat życia mało złości.
Dni spokoju pełnych wygód, Dużo słońca wielu przygód.
***
Jak ptak śpiewający o mgły błękicie, jak kwiat, w którym nagle budzi się życie, jak złote marzenie co nie chce się spełnić, jak kolorowanka, którą trzeba zapełnić, jak różowy pokoik, którego słońce opromienia, tak ja ślę Ci najlepsze życzenia.
***
Minęło już tyle lat, a my ciągle za pan brat.
Pozwól, ze życzenia złoże, pieniędzy, miłości i więcej szczęścia w przyszłości.
***
Z okazji Twoich urodzin życzę Ci, aby Bóg prowadził Cię przez resztę Twego życia, żebyś na swej drodze spotykała samych dobrych ludzi, a to, co złe omijało Cię z daleka. Niech Twoje życie kwitnie i nabiera barw, a Ty pozostawaj sobą i nigdy się nie poddawaj w dążeniu do swoich celów. Niech nigdy nie zabraknie Ci miłości i ciepła, a każdy dzień był dla Ciebie przygodą. Wszystkiego najlepszego i stu lat życia życzy Ci…

Podobne życzenia
Piękne życzenia urodzinowe
Życzenia urodzinowe dla teściowej
Długie życzenia urodzinowe
Życzenia urodzinowe dla dziadka

Skomentuj życzenia

Twój komentarz

Imię lub Nick