Oryginalne życzenia urodzinowe

Składanie życzeń jako takich, a zwłaszcza życzeń urodzinowych to trudna sztuka, prawda? Jeżeli się z tym twierdzeniem zgadzasz, może to oznaczać, że jesteś człowiekiem, którego nie zadowala sztampa i banał. I bardzo słusznie! Oryginalne życzenia urodzinowe potrafią zaskoczyć i naprawdę ucieszyć. Otrzymując oryginalne życzenia urodzinowe, nasz jubilat jest pewien, że płyną one prosto z serca i nie są składane z obowiązku. Jeżeli nie bardzo wiesz, jakie życzenia wybrać – skorzystaj z naszego spisu.

***
Z okazji urodzin już pewnie dostałeś życzenia … wszystkiego najlepszego od innych – ja wiec życzę Ci tego samego ale… 2 * więcej!

***
Kiedy dzień Twych urodzin nadchodzi,
Oddać życzenia mnie się godzi!
Chciej przyjąć w dowód uznania
Hołd szacunku i przywiązania.
Aby Ci dowieść, że jestem szczery,
Miej na uwadze pierwsze litery.
***
Jakie złożyć ci życzenia
By warte były twego westchnienia
Pieniądze – to nie wszystko
Samochód – to złomu składowisko
W urodziny twoje, życzę ci serce moje
Miłości i kochania
Aż do samego zwariowania
***
W dniu Twoich Urodzin. Dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez pełni szczęścia jeśli chcesz.
***
Uważnych oczu, które dostrzegą sprawy życia codziennego, takich uszu, które wyłowią wszelkie przemilczenia, takich rąk, które będą zawsze chętne do pomocy, mądrych słów wypowiedzianych we właściwym momencie, kochającego serca, któremu pozwolisz poprowadzić się przez życie, aby tam, gdzie Ty, była miłość.

Podobne życzenia
Życzenia na 5 urodziny
Życzenia urodzinowe po włosku
Długie życzenia urodzinowe
Piękne życzenia urodzinowe

Skomentuj życzenia

Twój komentarz

Imię lub Nick