Urodziny

Urodziny, kto z nas nie lubi obchodzić urodzin, wszak wtedy zazwyczaj zostajemy obdarowywani życzeniami urodzinowymi oraz prezentami. W tej kategorii znajdą Państwo najlepsze życzenia na urodziny.

Życzenia na 5 urodziny

Urodziny to dla każdego z nas wyjątkowy dzień, który staramy się spędzić w ciekawy sposób, szczególnie dla dzieci to bardzo ważne wydarzenie. Oprócz prezentów obowiązkowym elementem urodzin są życzenia, które nie mogą być banalne. Dzieci są niesamowicie kreatywne i wymagające – jeżeli chcesz zaskoczyć małego solenizanta, prezentujemy pomysły na życzenia na 5 urodziny.

***
W dniu Twych urodzin, w dniu Twego święta niech buzia Twa będzie uśmiechnięta, przez cały czas jak słoneczko na niebie, bo serduszko, KOCHAMY Ciebie!

Zobacz więcej

Życzenia urodzinowe dla 2 latka

Dzieci kochają przyjęcia urodzinowe. To świetna okazja do zabawy z rówieśnikami, urodziny są atrakcyjne również ze względu na prezenty. Chociaż dwulatek nie będzie świadomy swojego święta kartka z życzeniami może stanowić miłą pamiątkę, po którą sięgnie w przyszłości. Proponujemy gotowe, oryginalne życzenia urodzinowe dla 2 latka. Jeżeli brakuje Ci pomysłu, sprawdź nasze propozycje.

***
Potrafiłeś nam dopiec kiedy byłeś bobasem,
Później też byłeś niezłym ananasem.
Przybiegałeś z płaczem kiedy obiłeś kolana,
Czasem nie spałeś w nocy, nawet do rana.
W dniu Twoich urodzin chcemy złożyć Ci życzenia,
Aby z daleka omijały Cię wszystkie zmartwienia,
Niech w życiu Ci się jak najlepiej powodzi
A w drodze do szczęścia nic nie przeszkodzi.

Zobacz więcej

Życzenia na 3 urodziny

Urodziny to wyjątkowy dzień szczególnie dla dziecka, które wyczekuje go z wielką niecierpliwością. Oprócz prezentów bardzo ważny jest wybór odpowiednich życzeń. Najlepszym rozwiązaniem będą teksty w formie wierszyka. Wśród naszych propozycji znajdziesz zabawne życzenia na 3 urodziny, dzięki, którym mały solenizant do końca przyjęcia pozostanie w doskonałym nastroju.

***
W dniu tak pięknym i wspaniałym
Życzę Tobie sercem całym
Zdrówka szczęścia pomyślności
I w nauce i w miłości
Bądź radosna wesolutka,
piękna zgrabna i śliczniutka
No i tak na do widzenia
Niech się spełnią Twe marzenia

Zobacz więcej

Życzenia urodzinowe dla 3 latka

Przyjęcie urodzinowe to dla dziecka duże wydarzenie obfitujące w same przyjemności. Oprócz wspaniałych prezentów oraz możliwości zabawy z rówieśnikami powinniśmy pamiętać o wręczeniu dziecku kartki z życzeniami, która będzie dla niego bezcenną pamiątką. Wśród naszych propozycji znajdziesz oryginalne życzenia urodzinowe dla 3 latka, między innymi zabawne wierszyki.

***
W dniu Twojego święta powiedział baranek, że życzy Tobie uśmiechu od ucha do ucha i byś radośnie rozpoczynała poranek. A siedem małych słoników życzy Ci codziennych zabaw bez liku. A misio ze świnkami, dużego tortu ze świeczkami. Natomiast siedem małych małpeczek Tobie życzy dużo zabawy i mnóstwo słodyczy, i żebyś każdego dnia i o każdej porze, była roześmiana i bawiła się dobrze. A my do życzeń się dołączamy i sto buziaków Ci przesyłamy.

Zobacz więcej

Życzenia urodzinowe dla dwulatka

Każde dziecko z niecierpliwością czeka na dzień swoich urodzin, które kojarzą mu się głównie ze wspaniałymi prezentami. Oczywiście nie można zapomnieć również o niebanalnych życzeniach. Przygotowaliśmy życzenia urodzinowe dla dwulatka, które mogą stanowić dla dziecka świetną pamiątkę w przyszłości. Jeżeli nie masz pomysłu na oryginalne życzenia, sprawdź nasze propozycje.

***
Słodziutkich jak miód, milutkich jak puch-
Takich Ci życzę w dzisiejsza noc snów.
Bardziej kolorowych niż gwiazdki na niebie
A oprócz tego buziaki dla Ciebie!

Zobacz więcej

Religijne życzenia urodzinowe

Urodziny to bardzo wyjątkowy dzień, który większość z nas chętnie świętuje. Niezależnie od tego, czy jest to huczne przyjęcie, czy spotkanie w gronie najbliższych, trzeba pamiętać o odpowiednich życzeniach. Jeżeli nie masz pomysłu na nieszablonowe życzenia, które poruszą jubilata, sprawdź nasze propozycje. Religijne życzenia urodzinowe z pewnością na długo zostaną w pamięci solenizanta.

***
Niech ptaki brokat gwiazd Ci przyniosą, niech ranek Twoja twarz obmyje rosą, niech Bóg da Ci wiarę, ja na urodziny serce dam Ci całe.

Zobacz więcej

Życzenia urodzinowe cytaty

Urodziny to dla większości z nas jeden z ważniejszych dni w roku, dlatego warto dołożyć starań i sprawić solenizantowi przyjemność składając mu oryginalne życzenia.

Prezentujemy gotowe, niebanalne życzenia urodzinowe cytaty, dzięki, którym na twarzy jubilata pojawi się szeroki uśmiech. Jeżeli nie masz pomysłu na ciekawe życzenia – sprawdź nasze propozycje.

***

Zobacz więcej

Życzenia na 2 urodziny

Urodziny dwulatka to wyjątkowy czas. Mimo tego, że dziecko nie jest jeszcze do końca świadome swojego święta kartka urodzinowa z życzeniami może być świetną pamiątką. Niestety nie zawsze mamy pomysł na życzenia na 2 urodziny. W tym wypadku najlepiej posłużyć się gotowymi tekstami. Sprawdź – przygotowaliśmy życzenia urodzinowe specjalnie na tę okazję.

***
Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
dziś są Twoje urodzinki!

Zobacz więcej

Życzenia urodzinowe z grafiką

Zapraszamy na stronę, na której znajdziecie graficzne życzenia urodzinowe. Dzięki nam Twoje życzenia dla najbliższych będą oryginalne, a znajomi będą nimi zachwyceni i długo je zapamiętają. Jeśli nie możesz złożyć życzeń osobiście wykorzystaj nasze grafiki. Odwiedź nas już teraz, a na pewno tego nie pożałujesz.

***
    o  °  o  ° o o  ° o
    o  °  o °o°   o  °  o
    o°  o   o  °   o  °  
      o  °  o    o  °  o
      o..  °..    .o  °
  ██████████████████
 ██ o  °  o  o  °  o o .██
 ██o °  o o  °o  °o o°°██
 ██░░o░░°░o░°░o░o░o.██
  ██o░░°░░o░o░°░o░██
░░░██░░░o░°░░o.░██
░░░▒░██░o░°░o░██
░░░░░░░██████▌
░░▒░░░░░░██
░░░░░░░░░██
░░▒░░░▒░░██
░░░░░░░░░██
░░░░░░░██████
▒▒░██████████████
Wszystkiego Najlepszego w dniu urodzin

Zobacz więcej

Życzenia urodzinowe graficzne

Zapraszamy na stronę, na której znajdziesz życzenia urodzinowe w wielu językach i formach. Proponujemy Ci między innymi formy tekstowe (także wierszyki) i graficzne (obrazki, kartki). Życzenia, które u nas znajdziesz możesz złożyć przyjaciołom osobiście lub wykorzystać je do wysłania za pośrednictwem maila lub sms-a.

***
_____________♥♥__♥♥_____♥
___________♥♥♥_♥__♥_____♥
__________♥♥♥♥_____♥♥___♥♥♥♥♥♥
_________♥♥♥♥♥______♥♥_♥_____♥♥
________♥♥♥♥♥_______♥♥________♥
________♥♥♥♥♥_______♥_______♥
________♥♥♥♥♥♥_____♥_______♥
_________♥♥♥♥♥♥____♥______♥
__________♥♥♥♥♥♥♥♥_______♥
___$♥♥♥$$___♥♥♥♥♥♥♥_♥♥
$♥♥♥$$♥♥♥$______♥♥♥
$♥♥$$$$$$$♥$____██___$♥♥♥$
$♥$$$$$$$$$$$♥$_█___$♥$$$♥♥$
$♥______$$$$$$♥$█$♥♥$$$$$$♥♥$
_$♥♥$________$$♥♥♥$$$$$$$$$♥♥$
__ $♥♥$____$$$$$♥♥$$_____$$$♥$
____ $$$$$$____$$♥$$$$______♥$
__________ $$$$$♥♥.█_$$__$♥♥$
________ $$$$$$$$♥♥█♥$__$$$$
________ $$$$$$♥♥♥$█$♥♥$
________ $$$$♥♥♥$__█__$♥♥$
__________ $$♥♥$___█___$♥♥$
____________ $$____█____$♥♥$
___________________█__ $♥♥$

Wszystkiego Dobrego!

Zobacz więcej
1 2 3 6