Życzenia Bożonarodzeniowe Oficjalne

Święta – czas, kiedy zapomina się o troskach i problemach dnia codziennego. Czas, w którym chce się uśmiechać i radować z bliskimi. Czas, kiedy nic nas nie goni, nie stresuje.

Boże Narodzenie to właściwy moment na przemyślenia i podsumowania a także na rozmowę i przebaczenie. Jednak święta to nie tylko dom i rodzina, to także praca i współpracownicy. Dlatego jest to świetny moment na oficjalne życzenia bożonarodzeniowe, składane za pośrednictwem kartek pocztowych. Niestety często życzenia oficjalne bożonarodzeniowe stanowią ogromny problem dla pracowników, którym zwyczajnie braknie słów na ich wyrażenie. Dlatego poniżej znajduje się kilka propozycji, które można z powodzeniem zastosować w takiej sytuacji: czy to w formie wypowiedzianej, czy też napisanej.

Życzenia Bożonarodzeniowe oficjalne:

1. Niech magia świąt panująca przy Wigilijnym stole przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Bożego Narodzenia napełnia wszystkie serca miłością i życzliwością, a Nowy Rok niech przyniesie nowe plany i marzenia. Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich pracowników firmy!

2. Dziękując serdecznie za owocną współpracę, pragniemy życzyć Państwu rodzinnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w 2018 roku.

3. Pełnych spokoju i radości świąt Bożego Narodzenia. Niech to będzie czas refleksji i przemyśleń, które po stokroć zaowocują w nadchodzącym Nowym Roku.

Oficjalne życzenia Bożonarodzeniowe

4. Dla wszystkich Pracowników firmy, składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości i miłości. Niech czas spędzony w gronie najbliższych, zaowocuje nową energią do działania w nadchodzącym Nowym Roku.

5. Szanowni Państwo – życzymy Państwu zielonej choinki z milionem lampek, własnego skrawka nieba z tysiącem gwiazdek! Mroźnych choć pięknych spacerów w rodzinnym gronie oraz chwil roziskrzonych kolędą i prezentów na sam koniec!

Życzenia oficjalne Bożonarodzeniowe

6. Pełnych radości i pokoju Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele pomyślności i sukcesów w zbliżającym się Nowym Roku. Wszystkiego Najlepszego!

7. Moi Mili – niech każda chwila tych świąt, żyje swoim pięknem! Niech 2018 rok przyniesie same pozytywne nowiny, owiane ciepłą atmosferą, szczęściem i satysfakcją.

Życzenia Bożonarodzeniowe oficjalne krótkie

8. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, składamy najśmielsze życzenia: dużo zdrowia, radości, miłości oraz wszelkiej pomyślności!

9. Kiedy Pierwsza Gwiazdka zabłyśnie na Niebie, a kolęda cichutko zacznie grać – uśmiechnijcie się proszę do siebie, bo znów nastał piękny czas.
Z okazji Wigilii Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, radości i miłości. Niech Nowy Rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego!

Życzenia Bożonarodzeniowe oficjalne długie

10. Ile ozdób na Waszej choince,
tyle świątecznych kartek niech leży w skrzynce!
Ile siana jest w każdej stodole,
tyle potraw świątecznych miejcie na stole!
Ile spadło w Tatrach śniegu,
tyle w święta życzymy miłości, dobra, ciepła i słodkości!

Najpiękniejsze życzenia Bożonarodzeniowe oficjalne

11. Z okazji zbliżającego się Nowego Roku, życzymy Państwu wytrwałości i cierpliwości w dążeniu do realizacji założonych celów. Niech każdy mały krok, będzie wielkim w stronę sukcesu!

12. Życzymy Państwu nastrojowych i pachnących choinką świąt Bożego Narodzenia. Samych pogodnych dni oraz pozytywnych zdarzeń w nadchodzącym 2018 Nowym Roku!

Podobne życzenia
Wierszyki Na Boże Narodzenie I Nowy Rok
Życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Życzenia Do Kartki Świątecznej
Śmieszne Życzenia Na Boże Narodzenie I Nowy Rok

Skomentuj życzenia

Twój komentarz

Imię lub Nick