Życzenia na 5 urodziny

Urodziny to dla każdego z nas wyjątkowy dzień, który staramy się spędzić w ciekawy sposób, szczególnie dla dzieci to bardzo ważne wydarzenie. Oprócz prezentów obowiązkowym elementem urodzin są życzenia, które nie mogą być banalne. Dzieci są niesamowicie kreatywne i wymagające – jeżeli chcesz zaskoczyć małego solenizanta, prezentujemy pomysły na życzenia na 5 urodziny.

***
W dniu Twych urodzin, w dniu Twego święta niech buzia Twa będzie uśmiechnięta, przez cały czas jak słoneczko na niebie, bo serduszko, KOCHAMY Ciebie!

***
Samych uśmiechów, przyjaciół stu, tysiąca przygód, bajecznych snów, worka prezentów, uciech bez liku, słonecznych dni, lodów na patyku i mnóstwa, mnóstwa słodyczy.
***
Serdeczne życzonka, uśmiechu i słonka, humorku dobrego, życia kolorowego oraz wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń.
***
Moja najmądrzejsza, najpiękniejsza księżniczko,
niech Twa buzia zawsze uśmiechniętą będzie
i niech zawsze dopisuje Ci zdróweczko!
W miłości i spełnieniu dumnie krocz przez życie,
aby Twoje wszystkie marzenia spełniły się należycie!
***
W dniu Twojego święta powiedział baranek, że życzy Tobie uśmiechu od ucha do ucha i byś radośnie rozpoczynała poranek. A siedem małych słoników życzy Ci codziennych zabaw bez liku. A misio ze świnkami, dużego tortu ze świeczkami. Natomiast siedem małych małpeczek Tobie życzy dużo zabawy i mnóstwo słodyczy, i żebyś każdego dnia i o każdej porze, była roześmiana i bawiła się dobrze. A my do życzeń się dołączamy i sto buziaków Ci przesyłamy.

Podobne życzenia
Życzenia urodzinowe dla teściowej
Życzenia urodzinowe w języku francuskim
Życzenia z okazji 50 urodzin
Życzenia urodzinowe na nk

Skomentuj życzenia

Twój komentarz

Imię lub Nick