Życzenia na Boże Narodzenie religijne

Życzenia na Boże Narodzenie religijne mają swój urok i trudno temu zaprzeczyć. W końcu to tradycja chrześcijańska jest przyczyną, dla której te święta są obchodzone. Już na początku adwentu można zaopatrzyć się w kartki świąteczne, które zapełnią życzenia kierowane do naszych bliskich – przyjaciół i rodziny. Jeżeli decydujemy się na życzenia religijne na Boże Narodzenie, miejmy na uwadze, czy ktoś z naszych znajomych jest wyznawcą innej religii niż nasza własna – tego typu życzenia wśród osób o innych przekonaniach mogłyby zostać odebrane jako faux pas. Jednak w kręgu kulturowym, w którym żyjemy, trudno znaleźć osoby nieobchodzące świąt Bożego Narodzenia. Podpowiadamy, jak ułożyć religijne życzenia na Boże Narodzenie.

Niech pierwsza gwiazda zajaśnieje nad Waszym domem tak jasno, jak w Betlejem tej niezwykłej Nocy i poprowadzi Was prosto do Miłości, która się rodzi. Błogosławionych Świąt!

Bóg się rodzi, moc truchleje! Niech Boża radość i błogosławieństwo będą Wam towarzyszyć przez Święta i na co dzień. Przyjmijcie miłość nowo narodzonego Jezusa do swoich serc.

Życzymy Wam, aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość. Pozwólcie Jezusowi narodzić się w Waszych sercach!

Życzenia religijne na Boże Narodzenie

Dzielmy się radością z Narodzenia Pana Jezusa Chrystusa! To tej nocy przyszedł na świat, aby nas zbawić. Niech będzie On obecny podczas łamania się opłatkiem i wspólnej wieczerzy wigilijnej.

Niech Chrystus błogosławi Wasz dom przynosząc ciepło, zgodę, radość i jedność. Niech Gwiazda Betlejemska w tym roku wskaże drogę trzem Mędrcom i oświetla drogę każdemu z nas.

Piękne życzenia na Boże Narodzenie religijne

Nie zmarnujmy ani jednej okazji do tego, aby czynić dobro dla innych w tym niezwykłym czasie, gdy Jezus przychodzi na świat! Niech Jego Narodzenie przyniesie Waszemu domowi dużo spokoju, radości i miłości.

W dniu Bożego Narodzenia życzymy Wam wielu łask płynących od Boga, aby opiekował się Wami każdego dnia – w Święta i w zbliżającym się Nowym Roku!

Życzenia świąteczne religijne na Boże Narodzenie 

Niech Bóg opiekuje się Waszymi sprawami podczas Świąt Narodzenia Pańskiego. Życzymy Wam Błogosławieństwa Bożego, aby wejście w Nowy Rok było dla Was pomyślne.

W tym niezwykłym czasie, gdy choinka pachnie lasem i w domu słychać kolędy, przyjmijcie Miłość, która tej niezwykłej Nocy urodzona została w skromnym żłóbku i nieście radość w świat.

Religijne życzenia na Boże Narodzenie

Gdy pierwsza Gwiazdka na niebie zabłyśnie, niech Cię Anioł Stróż ode mnie uściśnie. Pamiętaj o Miłości, którą jest Dzieciątko w żłobie, a Pan Bóg w niebie pomyśli o Tobie.

Życzę Ci wiary w Narodzenie Pańskie, zaufania do Boga w dniu Jego Narodzin. Niech on prostuje wszystkie drogi, którymi kroczysz. Pokładaj w Nim nadzieję, a on rozwiąże Twoje wątpliwości.

Zawierz Panu swoje życie w dniu Jego Narodzin i zaufaj mu tak, jak Maryja wieki temu. On przyniesie do Twojego domu łaskę, pokój, miłość i dobro. Najweselszych Świąt!

Niech te święta będą prawdziwie wesołe – wszystko dzięki Miłości Jezusa, który rodzi się po raz kolejny po to, aby nas zbawić. Niech Święta i nadchodzący Nowy rok będą dla Was przepełnione miłością, pokojem i pomyślnością!

Podobne życzenia
Najładniejsze Życzenia Świąteczne Boże Narodzenie
Życzenia Z Okazji Wigilii
Życzenia Bożonarodzeniowe Poważne
Ładne Życzenia Świąteczne Bożego Narodzenia

Skomentuj życzenia

Twój komentarz

Imię lub Nick