Życzenia Świąteczne SMS

Boże Narodzenie to jeden z bardziej wyczekiwanych przez starszych i młodszych momentów całego roku. Można się wówczas wyciszyć, spotkać z rodziną oraz znajomymi, miło spędzić czas, spokojnie porozmawiać, posłuchać kolęd. Dla niektórych problematyczna okazuje się kwestia składanych wówczas życzeń. Co powiedzieć tej drugiej osobie, aby nie miała uczucia, że życzenia składane jej są na siłę i bez przemyślenia? Poniżej znaleźć można garść przykładów, nadających się do wykorzystania zarówno podczas spotkań, a także jako życzenia świąteczne SMS. Świąteczne życzenia sms z pewnością wybawią z opresji, gdy do głowy nie przychodzi nic poza zwyczajowym „wszystkiego najlepszego”. Życzenia świąteczne sms Boże Narodzenie śmieszne oraz poważne – na pewno znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego.

Życzenia świąteczne wierszyki SMS

Dzieciątko na świat przychodzi, w Betlejem na sianku się rodzi.
Niechże w tej nowej rodzinie Jego łaska na Cię spłynie –
To są szczere życzenia w dniu Bożego Narodzenia.


Świąteczne życzenia SMS

Cierpki zapach gałęzi świerkowej, łagodny blask migocącego ognia,
czułe uściski rodziny i przyjaciół – to proste radości płynące z Bożego Narodzenia, które sprawiają, że Święta są cudowne. Radosnych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
***

W radosnym i najmilszym dniu Bożego Narodzenia pragnę życzyć nieprzebranych łask od Dzieciątka Jezus, Jego błogosławieństwa na dalsze życie, wiele radości, dużo zdrowia oraz pomyślnego i szczęśliwego Nowego Roku!

Życzenia świąteczne wigilijne SMS

Serdeczne życzenia Wesołych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz wielu łask od Bożej Dzieciny w Nowym Roku.
***

Pięknych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Sympatycznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Zdrowia na nadchodzący Nowy Rok.

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie SMS

Śnieżek delikatnie prószy, mróz szczypie mocno w uszy,
życzę, by w dzień Bożego Narodzenia spełniły się życzenia
o prezentach, miłości, o zdrowiu nie do przecenienia
i wzajemnym dobru, którego pęd dnia zwykłego nie zagłuszy.
***

Na Święta Bożego Narodzenia niech spełnią się wszelkie życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności i miłości, która w progach domu zagości. Spokojnego świętowania gronie bliskich i pogody w sercu, nawet jeśli aura za oknem byłaby odmienna.
***

Prezentów pod choinką bez liku, wesołych współbiesiadników,
czyli Świąt na sto dwa – tego właśnie życzę Wam ja!

Życzenia świąteczne SMS Boże Narodzenie krótkie

***

Życzę, by Święta Bożego Narodzenia były czasem pełnym wzajemnej troski, czułości i zainteresowania. By nie zatracić zdolności postrzegania drugiego człowieka pośród nerwowych przygotowań świątecznych potraw i gwiazdkowych prezentów, ale pamiętać o tym, co jest najważniejsze.
***

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, przyjemnych spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz udanych prezentów pod choinką, a także wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.
***

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzę przede wszystkim cudownej, pełnej miłości atmosfery, radości z przygotowywania potraw, ozdabiania świątecznego drzewka i pakowania prezentów. Przyjemnie spędzonego ze swymi najbliższymi czasu. Wesołych Świąt!

Podobne życzenia
Wiersze Życzenia Na Boże Narodzenie
Życzenia Na Święta
Życzenia Bożonarodzeniowe śmieszne
Śmieszne Życzenia Świąteczne Na Boże Narodzenie

Skomentuj życzenia

Twój komentarz

Imię lub Nick