Życzenia Noworoczne

Życzenia Noworoczne – to bardzo popularna życzenia, wysyłamy je zazwyczaj w dzień Sylwestra oraz oczywiście Nowego Roku. Zobacz nasze propozycje życzeń noworocznych.
Problemem znanym ludzkości od momentu, kiedy powstała tradycja składania życzeń z okazji nowego roku jest brak pomysłu na pomysłowe i błyskotliwe życzenia noworoczne. Chyba każdy z nas miał kiedyś ten problem, pierwsze próbujemy sami wymyślić jakieś zabawne życzenia, ale potem przychodzi myśl, że możemy poszukamy jakichś gotowców w internecie. Tutaj z pomocą przychodzi ta kategoria, w której znajdziesz życzenia dokładnie takie jakie potrzebujesz, wystarczy, że przeczytasz kilka tekstów z tej strony, a na pewno szybko znajdziesz tekst, który wpadnie Ci w oko.

neujahrswünsche

W Nowym Roku życzę Tobie, wielu radosnych chwil,
oraz spełnienia wszelkich marzeń w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Niech taneczny, lekki krok, będzie z Tobą cały rok, Niech prowadzi Cię bez stresu, od sukcesu do sukcesu.

Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia,
Inni ludzie – Ci ślą życzenia!
Obok tej pięknej sposobów,
Życzę Wam dużo radości!

Niech w Nowiusieńkim Roku świat będzie gwoli was pełen ciepła, radości i przyjaciół,
a w waszym mieszkania niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.

Fajerwerki, śnieg, muzyka, już szampana właściwie każdy łyka, stary rok się w Nowy zmienia, przeto szczęścia śle życzenia.

Niech Nowy Rok przyniesie Tobie przyjemność, miłość, pomyślność i spełnienie
wszystkich marzeń a kiedy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych
marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!

Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie, a los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie. Rekordowe życzenia noworoczne przesyła…

Wam życzę uśmiechu:
Niech od stycznia po grudzień,
Przez dwanaście miesięcy
uśmiechają się wszyscy.

Na wszelkie dni Nowego Roku życzę Ludzie wiary w sercu i światła w mroku, obyś jednym krokiem mijał przeszkody, byś czuł się silny i wiecznie młody.

W Nowiusieńkim Roku, tuż po balu
oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu,
proś niebiosa, aby Wszyscy ludzie dali
Do Siego Roku!

 

Życzenia noworoczne często łączy się z bożonarodzeniowymi, ale jeszcze milszym gestem będzie złożenie czy wysłanie ich osobno. Prezentujemy najlepsze życzenia noworoczne, które znakomicie nadają się do składania, wysyłania, a także przerabiania ich według własnych preferencji. Życzenia idealne dla siebie znajdą u nas zarówno zwolennicy tradycji, którzy chcą życzyć swoim bliskim wszystkiego najlepszego, jak i amatorzy dowcipnych wierszyków, chcący z humorem przywitać Nowy Rok i to samo zafundować swoim znajomym czy rodzinie.