Życzenia Świąteczne

Życzenia Bożonarodzeniowe

Życzenia Wielkanocne

Nasza strona powstała po to, żeby przekazywać sobie pozytywną energię. Portal wyposażony jest w bardzo przyjazny interfejs, który krok po kroku przeniesie Cię do życzeń, których szukasz. Nie ważne, czy potrzebujesz wersji sylwestrowej, imieninowej czy życzeń wielkanocnych – mamy coś na każdą okazję. W naszych zbiorach znajduje się mnóstwo pomysłów na oryginalne życzenia wielkanocne a wszystko to dostępne jest całkowicie za darmo. Wystarczy wejść i korzystać, a pozytywna energia popłynie d osoby, która otrzyma od nas te piękne słowa. Dzielmy się miłością razem.

Życzenia wielkanocne

Wielkanocnym zwyczajem, Wesołych Świąt Wam życzymy – niechaj pyszna święconka zgromadzi Was przy obfitym stole w ten czas radości i pokoju. Niech się Wam szczęści wraz z nadchodzącą wiosną, a łaska Pańska niech przegoni od Was wszelkie smutki! Najszczersze życzenia przesyłamy wraz z serdecznymi pozdrowieniami!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocy, pragniemy złożyć Państwu najszczersze życzenia prosto z głębi serca: więcej zdrowia, dużo szczęścia, pieniędzy, miłości, prawdziwej przyjaźni, dobrego jajka, pięknej święconki, a również więcej czasu spędzanego wraz z najbliższą rodziną. Wesołego Alleluja!

Życzenia na Wielkanoc

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, pragniemy złożyć Ci życzenia prosto z głębi serca: więcej zdrowia, dużo pomyślności, więcej wiary w siebie, siły, prawdziwej miłości, oddanych przyjaciół, dobrej pracy, wielu pieniędzy, bogatego zająca wielkanocnego, pysznego mazurka i udanej babki, a także więcej czasu dla rodziny.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, pragniemy złożyć Ci, a także całej Twojej rodzinie i przyjaciołom:
Dużo miłości,
Prawdziwych przyjaciół,
Dobrego jajka,
Pięknej święconki,
Bogatego zająca,
Pysznej babki,
Wyśmienitego mazurka
Słonecznej pogody,
Dużo wiary w siebie,
Udanej Wielkanocy,
Wesołego Alleluja!

Życzenia wielkanocne 2021

Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Wielkiej Nocy, pragniemy złożyć Państwu życzenia udanej, zdrowej, spędzonej wraz z najbliższą rodziną i przyjaciółmi Wielkanocy, a także samych sukcesów i mokrego dyngusa, dużo pomyślności w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wesołego Alleluja!

Jako że wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, pragniemy życzyć Ci, a także całej Twojej rodzinie i najbliższym przyjaciołom, dobrego jajka, pysznego mazurka i udanej babki, bogatego zająca wielkanocnego, dużo wiary i pomyślności, a także więcej miłości i prawdziwej przyjaźni. Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

Święta wielkanocne życzenia wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, pragniemy złożyć całej Waszej rodzinie i najbliższym przyjaciołom mnóstwo zdrowia i pomyślności, dużo pieniędzy, pięknej pogody, więcej siły na pokonywanie swoich słabości, dobrego jajka, pysznego mazurka i udanej babki, a także bogatego zająca wielkanocnego. Wesołego Alleluja!

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, życzymy Ci wszystkiego, czego sobie tylko zapragniesz: dobrego zdrowia, pomyślności w życiu, szczęścia, dużo miłości i prawdziwych przyjaciół. Dobrego jajka, smakowitego mazurka, wyśmienitej babki, pięknego koszyczka i mokrego Dyngusa, po prostu — udanej, spędzonej z najbliższymi Wielkanocy!

Krótkie życzenia wielkanocne

Idzie Wielkanoc, więc życzę Ci kolorowych pisanek, pysznego jajka, cudownych Świąt, bogatego zająca, ciepłej wiosny, pięknych podarków, ślicznej święconki, doskonałej babki, mokrego dyngusa, a także, żebyś spędził ten świąteczny czas pełen miłości, śmiechu i nadziei razem z najbliższą rodziną i przyjaciółmi.

Z okazji Wielkiej Nocy, życzymy Wam pysznego jajka, dobrej babki, żeby nie zabrakło szynki, chrzanu i kiełbasy, udanej babki, bogatego zająca, wielu prezentów, ciepłej wiosny, dużo odpoczynku, miłości, nadziei i pokoju w te Święta, aby Wasza Wielkanoc była udana i spędzona wraz w Waszymi najbliższymi.

Żeby tegoroczne Święta Wielkiej nocy były okazją nie tylko do odpoczynku i zabawy, ale też refleksji nad życiem Jezusa Chrystusa i umacniania swojej wiary. Niech Wielkanoc przyniesie nam spokój, wiarę, nadzieję, siłę i wytrzymałość duchową, abyśmy mogli pokonywać swoje słabości i przezwyciężać życiowe trudności. Wesołego Alleluja!

Życzenia świąteczne wielkanocne

Z okazji cudownego święta, jakim jest Wielkanoc, pragniemy z całego serca życzyć Ci więcej spokoju i ciszy, dużo zdrowia, radości z życia, prawdziwej przyjaźni, miłości, dużo pieniędzy, a także czasu spędzonego wraz z najbliższą rodziną i przyjaciółmi przy świątecznym, wielkanocnym stole. Wesołego Alleluja!

Życzę Wam wszystkim z całego serca, aby Wielkanoc ogarnęła
Was szczególną tradycją i nowymi szczęśliwymi przeżyciami,
Ale przede wszystkim by święta Wielkiej Nocy
umocniły Waszą wiarę, podniosły na duchu
i napełniły Wasze serca radością

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę wam
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

Życzenia na święta wielkanocne

 

Dziś w dzień Wielkanocy pragnę Ci złożyć życzenia,
dużo pisanek pomalowanych w najskrytsze marzenia,
dużo pysznych wypieków na stole, słodkich niczym mód.
Zajączków hasających po twym ogrodzie wyobraźnie.
Mokrego śmigusa dyngusa,
życzy wam…

W dniu, gdy Zmartwychwstały Chrystus rozpala w naszych sercach nadzieję na Wieczne Zbawienie, zaśpiewajmy wszyscy razem Alleluja i wspólnie składajmy sobie życzenia! Z ufnością patrzcie w nadchodzące dni i niech Słowo Boże będzie z Wami w tych pięknych dniach. Niech Wiara oświeci Waszą drogę i obudzi Was do nowego życia!

Wielkanocne życzenia

Niech Wielkanoc w tym roku, będzie upływać Ci w radości i spokoju oraz rodzinnej atmosferze. Niechaj ciepła, wiosenna aura sprawia, że te święta napełnią Cię energią i nadzieją na przyszłość, ponieważ nadchodzi odnowy czas. Oby życzenia się spełniały i radością serca napełniały! Wesołych Świat Wielkiej Nocy!

Przyjmij od nas szczere życzenia, które płyną prosto z serca! W czasie zbliżających się Świąt Wielkanocnych moc radości niech będzie z Tobą, a wiosenna aura niech Cię ogrzewa i dodaje sił. Oby pyszne smakołyki zagościły na Twoim świątecznym stole, a w Twoich myślach pojawiła się nadzieja i wiara w odradzające się życie!

 

Powrót do góry